Son dakika! Başlarına ödül konulan 3 PKK'lı teröristin yerleri tespit edildi.

Yazar: zodyak   |   Tarih: 6. 11. 2018ABD Dışişleri Bakanlığı, 3 üst düzey PKK'lı terörist hakkında "Adalet için Ödül" programı kapsamında, kimlik ya da yer bilgilerini paylaşanlara toplamda 12 milyon dolar ödül vereceğini açıkladı.

ABD Dışişleri Bakanlığı, 3 üst düzey PKK'lı terörist hakkında "Adalet için Ödül" programı kapsamında, kimlik ya da yer bilgilerini paylaşanlara toplamda 12 milyon dolar ödül vereceğini açıkladı.

ABD Dışişleri Bakanlığının "Rewards for Justice (Adalet için Ödül)" programı kapsamında 3 PKK'lı terörist başının kimlik ya da yer tespitini mümkün kılacak bilgiler karşılığında para ödülü vereceğini açıkladı.

Bakanlık, Murat Karayılan için 5 milyon dolar, Cemil Bayık için 4 milyon dolar ve Duran Kalkan için 3 milyon dolar ödül koydu. Adalet için Ödül programının resmi sayfasında teröristlerin fotoğrafları ve kişisel bilgileri ayrıntılı olarak paylaşıldı.


3 PKK'lı teröristin başına konulan ödül açıklaması üzerinden 12 saat geçmeden, teröristlerin yerini koordinatları ile birlikte tespit ettik.

Teröristlerin uydudan tespit ettiğimiz tam nokta koordinatları aşağıdadır. Herhangi bir navigasyon cihazına yada google haritalara aşağıdaki linki girerek. Teröristlerin şu an da bulunduğu nokta görülebilir.

Teröristlerin güncel konumu: https://goo.gl/maps/rpefm6FUTUK2

12 milyon dolar ödül için banka hesap numaramız aşağıdadır.

TR 76 00150 0 0000 0123 3456 7891