Yeni silahalsat.com geliyor.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 27. 10. 2020Yeni silahalsat.com, sektörün tüm dallarında her ihtiyaca cevap verecek yeni sistemi ile yakında geliyor.
 
Türkiye'nin ve dünyanın ilk silah ve atıcılık ürünleri ilan sitesi silahalsat.com, sektördeki öncülüğünü açık ara sürdürmeye devam ediyor.
Bu sektörde faaliyet gösteren özel ve tüzel kişilerin tüm ihtiyacına cevap verecek yepyeni ve profesyonel bir sistem ile güvenli bir şekilde ürünlerinizi alıp satabileceksiniz.
 
Korona problemi yüzünden, tüm dünya böyle bir sorun sırasında uzaktan alışverişin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark etti. Artık insanlar her şeyi internetten benzer ürünler ile karşılaştırma yaparak satın alıyor.
 
Silahalsat.com tam da bu anda bu sektörden geçimini sağlayanlar için profesyonel bir yaklaşımla yepyeni bir sistem getiriyor. Diğer çok satıcılı e-ticaret sitelerinde binlerce farklı kalem arasında kaybolan avcılık, atıcılık sektörünün ürünleri, yalnızca sektöre özel oluşturulmuş silahalsat.com'un yeni sisteminde toplanacak.
 
Yeni sistemde tüm ürünlerinizi çevrimiçi satabilecek, açık artırmalar düzenleyebileceksiniz, Dilerseniz seri ilan vererek elinizdeki tek parça ürünleri de satabileceksiniz.
 
Silahalsat, Türk insanının alışveriş alışkanlıklarını da unutmadı. Yeni sistemde satıcılarla pazarlık yapabileceksiniz. Ürün fiyatından az fiyat teklifi verebileceksiniz. Ancak empati yaparak fazla abartmayacağınızı düşünüyoruz.
 
Gene kayıt olmak ve ilan vermek her zamanki gibi ücretsiz olacak. Bir çok şey eski sisteme benzer. Ancak ilanları diğerlerinden öne çıkaran ekstra özellikler ücretli olacak. Kurumsal olarak seçebileceğiniz abonelik paketleri ile bir çok avantajlı seçeneklere sahip olacaksınız.
 
Yeni sistemde hizmet ve ürün kalitesini artırma amacıyla kullanıcı geri bildirimleri ve satıcı itibar göstergeleri daha da öne çıkarıldı.
 
Çoğunuz internet üzerinden alışveriş yapmışsınızdır. Yeni sistemin alışveriş yaptığınız sistemlerden hiç bir farkı yok. Sistemin tek farkı, avcılık, atıcılık ve doğa sporları ürünlerine odaklanması. Kullanıcılarının da neredeyse tümünün profesyonel ve bu sektörün içinde olan insanlardan oluşması.
 
Güvenli, hızlı ve aileden..
 
 Silahalsat gene bir ilki başararak sektöre e-ticaret kapısını açıyor.Burası sektördeki herkesin toplandığı güzide, güvenli bir çatı. En önemlisi referans site. Alıcılar da ürünlerini satın alırken bu güven duygusu içinde gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapacaklar.Satıcıların ve alıcıların buluştuğu, parmaklarınızın altındaki pazar yeri.
 
Günlük bir milyona yakın tekil ziyaretçi trafiği sayesinde müşterilerin sizi bulması hiç zor olmayacak. Burada oyuncak satılmayacak. Burada profesyonel ve kaliteli ürünler satılacak.
 
Silahalsat ailesi, kendi oto kontrol sistemi ile anlık olarak dolandırıcıları, kalitesiz hizmetleri zaten eliyordu. Yeni sistem ile kontrol sistemi daha aktif çalışacak.
 
Yeni sistemi ara vermeksizin düzenleyip en kısa zamanda hizmete sokmaya çalışıyoruz. Şu an kesin bir tarih olmasa da şu anda  son düzenlemeleri ve testleri yaptığımızı söyleyebiliriz.
 
 
 
Silahalsat.com'u takip etmeye devam edin.
 
Sevgi ve saygılarımızla.