Hamile kadının bulunduğu araca saldıran silahlı magandalar..

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 7. 7. 20196 Temmuz 2019 tarihinde, İstanbul Pendik D-100 karayolunda sıkışık trafikte emniyet şeridini ihlal eden 07 BSS 76 plakalı aracın sürücüsü, ileride trafik ekiplerini görünce normal şeride geçmek için direksiyonu kırdı.

Ancak zaten sıkışık olan trafikte içerisinde hamile bir kadının bulunduğu aracın önüne geçemeyince, biraz ileride aracın önünü keserek yanındaki kişi ile birlikte araca saldırdı

 

Aracın kapılarınin kilitlenmesiyle araç içindekilere ulaşamayan silahlı maganda, aracın önce aynasını kırdı, ardından da aracın motor kapağına çıkarak zıpladı.

Belinde taşıdığı silah bariz bir şekilde görünen maganda daha sonra aracına binerek yanındaki kişiyle birlikte uzaklaştı.

Yaşadığınız her alanda bu tür yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Eğer o otomobilin içerisindeki insanlar dışarı çıkarak karşılık vermiş olsalardı, muhtemelen saldırgan, belinde taşıdığı silahı çıkaracak ve hamle yapacaktı.

Bu sebeple lütfen bu tür durumlarda videoda saldırıya uğrayanların yaptığı gibi karşılık vermeden, hemen güvenlik güçlerine müracaat edin yada yardım isteyin.