Silahta Yeni dönem! 1 ay kullan, beğenmezsen geri getir!

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 4. 3. 2019Ünlü bir Alman silah firması, Amerika'da yeni bir kampanyaya imza attı.

 

Firma, 15 Şubat itibariyle  dünyada epeyce beğenilen ünlü bir modeli için  30 Haziran 2019 a kadar yeni bir program başlattı. Bu markayı satın almayı düşünen insanlara tam olarak 30 gün ücretsiz deneme imkanı sunuyor. 30 gün sonra silahı satın almak istemeyenler hiç bir bedel ödemeden silahı iade edebiliyorlar.

 

Ancak bu programdan yararlanmak isteyenler, Amerika'da silah taşımak ve kullanmak isteyen vatandaşların doldurduğu, kurallar, sözleşme vs. içerikli 4473 nolu belgeyi doldurmaları gerekiyor. Ayrıca daha önce silahla ilgili bir suça yada kabahate karışmamaları şartı aranıyor.

 

Tüm şartları taşıyan ve silahı denemek isteyen kişiler 1000 dolar ön provizyon ödedikten sonra, firma bir kupon numarası veriyor ve kişi bu kuponla birlikte anlaşmalı bayilerden silahı alıp eve götürebiliyor ve bir ay boyunca kullanabiliyor.

 

Eğer alıcılar bir ay içinde silahı almak istemezse silahı geri iade ederek ödemiş oldukları 1000 USD provizyonu olduğu gibi geri alıyorlar.

 

Amerika'da alıcılar hala polimer gövdeli tabancalara önyargı ile yaklaşıyorlar.

 

Firma bu önyargıyı kırmak için polimer gövdeli tabancaların, metal gövdeli tabancalardan hiç bir farkı olmadığını, hatta metal gövdeli tabancalara göre daha çok avantajı olduğunu insanlara göstermek istiyor.

 

Silah dünyasında bir ilk olan bu programla birlikte, Amerikan tabanca pazarı epeyce kızışacak gibi gözüküyor. Diğer markaların da programı izleyip sonuçlarına bakarak benzer farklı programlar yapmaları bekleniyor.