Şehirlere göre ilan dağılımı   

Facebook Beğeni Aldatması

Yazar:   |   Tarih: 22. 5. 2014Çoğu internet sitesine girdiğiniz zaman gözünüze çarpan ,Sayfamızı beğenenler kısımlarında astronomik rakamlar görürsünüz.
İşi bilmiyorsanız vaay adamlara bak ne kadar seveni yada memnun müşterisi var diye içinizden geçirirsiniz.Bunun sonucunda da tüm beyninizi Sorgusuz bir Güven hissi sarar.
İlgili sayfada tüm işlemleri yaparken kendinizi güven içinde hissedersiniz.

DURUN !!

İnternet üzerinde çoğu teknoloji forumlarında bu sayfa beğenmeleri para ile yaptırılıyor,aşağıda fiyat örnekleri var güven kazanmak için çok küçük paralar..

5.000 Kişi ; 25 TL
10.000 Kişi :
50 TL
20.000 Kişi : 100 TL
50.000 Kişi ; 250 TL
100.000 Kişi ; 500 TL

web sitelerinde 5 bin 10 bin Facebook beğenmesi gördüğünüz zaman durun ve düşünün..Eğer gerçek olduğunu düşünüyorsanız gene de küçük bir araştırma yapın ,eğer bir internet sitesi nobel ödüllük yada dünyaca ünlenmiş bir konuda değilse ,1 yılda 4 büyük futbol takımının sayısına yakın  beğenme oranının milyonda birine dahi ulaşamaz.

Eğer bir web sitesi böyle bir dolandırıcılığa başvuruyorsa sebebi sizce ne olabilir ?
Zihin yanıltması bu kadar basit ve o kadar da etkileyici..
Siz siz olun facebook &Twitter tarzı hesapların beğenme takipçi oranlarına bakıp not vermeyin..Her güzel şeyin bir sahtesi mutlaka var..

Silahalsat.com eski facebook sayfası artık etkin değildir.Yeni silahalsat Facebook sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/ref.silahalsat