Silahalsat.com Mobil Sürümü yenilendi.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 26. 9. 2019Silahalsat.com'un mobil sürümü tüm mobil cihazlarda kolayca kullanablmeniz için yenilendi.
Silahalsat.com görünteleme sayfaları HTML5 teknolojisi kullanmaktadır. Bu teknoloji, bağlantı hızınız az olsa dahi sayfaların sağlıklı bir şekilde cihazınızda görüntülenmesini sağlamaktadır.
Ayrıca silahalsat.com'un yayınlandığı sunucunun gücü ve alt yapısındaki son teknoloj kod betikleri, sizlerin websitesinde keyifle sörf ve son derece güvenli işlemleri yapabilmeniz için özel olarak düzenlenmiştir.
Uzun zamandır mobil cihazlarınızda görüntülenen şablon yapısı, aynı zamanda masa üstü cihazlarınızda da görüntülediğiniz şablondu. Ancak mobil cihazlarda, Mobil sürüm ile Masaüstü sürüm arasında geçiş yapılamıyordu. Mobil sürüm, bu tarih itibariyle sadeleştirilerek yayına sokulmuştur.
Silahalsat.com'u kullandığınız cihazda, otomatik olarak cihaza uygun sürüm görüntelenecektir. Ancak siz, mobil cihazlarınızdaki menülerden her iki sürüm arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sevgi ve saygılarımızla.