Şehirlere göre ilan dağılımı   

Üyelik ve Aktivasyon mailleri problemleri

Yazar: Silahalsat   |   Tarih: 22. 2. 2019Değerli kullanıcılarımız, silahalsat.com'a üyelik mail doğrulama sistemi ile çalışmaktadır.
Kayıt sayfasında sizden istenen mail adresiniz, sürekli kullandığınız, geçerli bir e-mail adresi olmalıdır.
Kayıt sayfasındaki tüm bilgileri doldurup yolladığınızda sistem vermiş olduğunuz mail aresini doğrulamak için bir aktivasyon linki yollamaktadır. Gönderdiğimiz aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Lütfen size gelen aktivasyon mailini reply yapmayın. (cevaplayıp, geri göndermeyin). Gelen maildeki linke tıklamadığınız sürece sistem hesabınızı aktif etmeyecektir. Bu işlem mail adresinizin gerçek olup olmadığını tespit etmeye yarayan bir güvenlik işlemidir.

Ancak tüm yukardaki kurallara uyan ve aktivasyon maili almayan kullanıcılarımız, posta kutularında spam (gereksiz,Junk,Spam) kutularınıda kontrol etmelidirler. Eğer silahalsat.com'dan gelen mail bu klasörlerden birine düşmüşse lütfen mail adresini gereksiz değil diye işaretleyin. Bu işlemden sonra ürününüzle ilgili tüm mesajlar ve diyalog istekleri normal olarak posta kutunuza düşecektir.

Aktivasyon sistemi işlemi sırasında, aktivasyon mailini reddeden yada kullanıcının mailindeki herhangi bir sorun nedeniyle( mail kutunuzun kotasının dolması, silahalsat.com maillerini reddetme vs.) aktivasyon maillerinin teslim edilemediği durumlarda, sistem otomatik olarak kullanıcının üyelik başvurusunu silmektedir.

Bu durumda kayıt olabilmeniz için, e-postanızın mailleri alabildiğinden emin olmalı yada başka bir geçerli e-posta adresi ile kayıt olmalısınız.

Sayglarımızla.