Şehirlere göre ilan dağılımı   

Kısa bir yazı..

Yazar: zodiac   |   Tarih: 11. 2. 2019Yeni yönetmeliğe göre, her ne kadar da ilan sitelerinin doğası gereği, verilen ilanlarda ürün hakkında bilgi ve resim paylaşmak reklam sayılmasa da, çıkarılan yönetmeliği yanlış yorumlayabilecek fuzuli kişilerin de çıkabileceği ihtimaline karşı, kimsenin başı, fuzuli mevzularla ağrımasın diye web sitemizdeki kamuya açık ilan gösterimini kapattık.

Kullanıcılar ilan ayrıntılarını ve fotoğraflarını yalnızca üye girişi yaparak görebilecekler. Üye oturumlarını kapatmadıkları sürece, tüm ilan işlemelerini kısıtlamasız yapabilecekler.

Silahalsat.com'a reşit olmuş her Türk Vatandaşı üye olabilir. Ancak ruhsat alabilmeniz için belirli bir yaş sınırı da bulunmaktadır. Av tüfeklerinde 18, normal silahlarda 21 yaşından gün almış kişiler ruhsat çıkarabilir ve bir silah edinebilir.

Ancak, reşit olmayan yada Türk vatandaşı olmayan kişiler de sisteme üye olabilirler, bu konuda herhangi bir kontrolümüz teknolojik olarak şimdilik mevcut değil. Web sitemiz -diğer tüm ilan siteleri gibi- bir bankanın web sitesi yada e-devlet internet sitesi değildir. Kimseden her hangi bir ikametgah belgesi, maaş bordrosu, son aya ait elektrik yada su faturası istemediğimiz için, üyelerimiz, banka hesap bilgileriyle yada vatandaşlık numarası ile giriş yapmamaktadır.

Bu yüzden reşit olmayan kişilerin ebeveynleri, sorumlulukları altındaki bireylere bir zahmet sahip çıksın.

Silahalsat.com, kâr amacı güden ama bu zamana kadar kâr etmeden sadece amme hizmeti yapan özel - duygusal bir girişimdir.

Silahları sevebilir yada sevmeyebilirsiniz. Bu tamamen kişisel  görüşünüzdür. Biz insanlar silahları sevsin diye uğraşmıyoruz. Sadece ortada global silahlanma diye bir gerçek var. Aynı zamanda eline tabanca alır almaz düğünde dernekte tetiğe basan güzide vatandaşlarımız yüzünden, sırf elin oğluna daha fazla rezil olmamak için, silah kültürünü yerleştirmeye çalışmaktayız.

Bunu elbette babasının hayrına kimse yapmaz. Ama her nedense 2004 den beri bu işi babamızın hayrına yapıyoruz. Ancak, verdiğimiz mücadelenin meyvelerini görmek bizi fazlasıyla gururlandırıyor. Varsın cepten yiyelim, yeminle hiç problem değil. Paylaşımlarımızdan yararlanan tek bir Türk vatandaşı dahi olsa gene de yeterdi. Biz elimizi bir taşın altına koyduk sadece..

AT-AVRAT-SİLAH

Soldaki fotoğrafta son ikisi mevcut, yalnız ata binmiş elinde silah tutan, modern bir kadın fotoğrafı bulamadık. Ancak, internette eski Türk kadını betimlemelerinde bolca bu tür kompozisyonlu fotoğraf bulabilirsiniz.

  Bilgi olarak yanlış anlamalara mahal vermemek için, bu üçleme, erkeğin sahip olması gereken en önemli ve en kutsal üç şeyi betimlemek için kurulmuştur. Sakın gaza gelip, sosyal medyada gururla   paylaşacağım diye yanınızdaki hanımın eline eğitim vermeden silah vererek, ata bindirmeyin.

Hanım attan düşebilir, düşerken silah patlayabilir, o anda kazara patlayan silahla siz vurulabilirsiniz. At da kaçabilir.

 

Tüm bu sebeplerden dolayı, bu üçlüye gerekli itinayı göstermelisiniz. Önümüz 14 Şubat sevgililer günü.. Günümüzde at olayının yerini otomobiller aldı. Eşinize bir demet çiçek, arabanıza imkanlar dahilinde genel bir bakım, silahınıza da güzel bir temizlik gelecekteki mutluluğunuz için hayli önemli bir adım olabilir.

Sevgiyle ve sağlıcakla kalmanız dileklerimle.

 

zodiac (silahalsat yöneticisi)

Almanya. 11.02.2019