Dikkat! Üyelerimize önemli uyarı.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 11. 12. 2017Kudüs'ün ABD tarafından israilin başkenti olarak tanınması konusu nedeniyle artan global tansiyondan dolayı, bazı terör örgütlerinin dünya çapında eylemler yapması bekleniyor.
Ülkemizde uyur durumda bulunan terör örgütlerinin hücre yapılanmalarının da bu günlerde hazırlık için harekete geçme ve eylem yapma şüphesi hasıl olmuştur.
Terör örgütlerinin elemanlarının çeşitli sosyal medya hesaplarından, forumlardan ve diğer gurup portallarından silah sahibi kişilerle (ağırlıklı olarak güvenlik kuvvetleri mensupları, bürokratlar, iş sahipleri, hukukçular vs. ) samimiyet kurup,  bu tür kişilerin şemsiyesi altında yasadışı bir eyleme yada bir alışverişe girmeleri kuvvetle muhtemeldir.
Bu puslu zamanlarda üyelerimizin, internet üzerinden ve bilinmeyen kaynaklardan gelen şüpheli arkadaşlık ve alışveriş girişimlerine karşı büyük bir dikkatle yaklaşmalarını tavsiye ediyoruz.
Lütfen -özellikle yabancı uyruklu kişilerle (BAYAN ve ERKEK)- işinize özel hiç bir bilgiyi paylaşmayın ve şüpheli bir alışverişe girmeyin.

Saygı ve sevgilerimizle.