Şehirlere göre ilan dağılımı   

Kategori: Ana Sayfa > Tabancalar > Yarı Otomatik Tabanca > İthal Tabanca > Sig Sauer

İlan sahibi

 İlan İşlemleri

ilan no  İlan Numarası: 15568    sehir Ankara

Fiyat: 5.500 USD
Şarjör Kapasitesi 12
Fişek Çapı 9 x 19 mm Parebellum (Uzun)
Durumu Sıfır
Kasa Görünümü Orijinal Boya (Meneviş)
Kabza Ahşap Kabza

İlan sona erme tarihi: 13.07.2018
  • Bakım Seti
  • Yedek Şarjör
  • Tetik Kilidi

Silahla sadece deneme atışı yapılmıştır. Bunun haricinde belde ya da çantada taşınmamış, kutusunda kullanılmaksızın muhafaza edilmiştir.

Silahın alt gövdesi, fotoğraflardan da görüleceği üzere ve alışılmışın aksine siyah değildir. Ter vb. vücut sıvılarından etkilenmemesi ve boya atmaması için özel bir karışımdan imal edilmiştir.

Silah, tamamen orjinal sürgü kapağı, alt gövdesi ve kabze kapaklarıyla çok hoş bir görünüme sahiptir.

Yurt dışında “concealed carry” olarak adlandırılan gizli taşıma sınıfındaki en uygun silah olduğu belirtilmektedir. Gerçekten de, gizli taşıma için prestijli bir silah edinmek isteyen silah severler için kaçırılmayacak fırsattır. Diğer taraftan, ikinci silah isteyenler ve kadın silah severler için de uygun bir tasarıma sahiptir.

Silahın en önemli diğer bir özelliği, P226 ve P229 şarjorleriyle uyum içerisinde çalışmasıdır. Buna göre, P226 ya da P229 şarjorlerinin yedek olarak taşınması ve ihtiyaç halinde hızlıca yüksek kapasiteli bir silaha dönüştürülmesi olanağı bulunmaktadır.

9×19 çapındaki silahın kendi şarjörü ise 12 fişek alabilmektedir. Bu küçüklükteki silahlar arasında fişek kapasitesi en yüksek olan silahlardan biridir.

Yurt dışında sınırlı sayıda üretildiği ve artık üretilmemesi sebebiyle ülkemize getirilemeyeceği bilindiğinden çok nadir bulunabilecek bir silahtır.

P224 SAS modeli olması ve kendine özgü rengiyle Türkiye’de tek olduğu bilinmektedir.

ÇOK ÖZEL bir silaha sahip olmak isteyenlerin kaçırmaması gerekir.

Ciddi alıcılar, Ankara ili içerisinde silahı görebilirler.

Satın almayı düşünenlerin 0 535 335 50 00 ve 0 535 220 31 51 nolu telefonlardan öncelikle WHATSAPP ve SMS aracılığıyla ulaşmaları mümkündür.

Telefona cevap verilmemesi halinde WHATSAPP ya da SMS aracılığıyla ulaşmaları halinde kendilerine mutlaka dönüş yapılacaktır.

Ruhsatsız silah arayanların ve boş muhabbet isteyenlerin rahatsız etmemesi rica olunur.

 Genel soru ve yorum bölümü - Üye girişi gerekiyor


Bu ilan için ilan sahibine bir soru sorun.
Görüntüleme sayısı: 1739