Şehirlere göre ilan dağılımı  Buca   [ clear ]

Silahalsat. com Yardım Sayfası

ÜYELİK ve GİRİŞ

Kayıt Olmak
    Sayfanın sağ üst köşesindeki KAYIT sekmesinden yada GİRİŞ sayfasında, sağ kolonda bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.
Bu bölümde bir kaç soruya cevap vererek hızla üye olabilirsiniz. Sizden asla çok özel bilgileriniz istenmemektedir. İstenen bilgiler, alışveriş aşamasında olmazsa olmaz türünden bilgilerdir. Bu kısımları tamamıyla doğru doldurmanızı tavsiye ederiz. Sizden istenen tüm gerekli bilgileri doldurduktan sonra Kullanım Koşullarını ve Şartları okuyarak KABUL etmelisiniz,bu bölüm yasal olarak bağlayıcıdır ve dijital olarak taahhütname yerine geçmektedir.
    Tüm bilgileriniz doğru doldurduktan sonra GÖNDER butonuna tıklayın,ancak sisteme giriş yapabilmeniz için kayıt olurken vermiş olduğunuz E-Mail adresinize gelecek olan Aktivasyon Kodunu doğrulamanız gerekmektedir. Mailinize gelen talimatları izleyerek üyeliğinizi aktif edebilirsiniz. Bütün bu ayrıntılar sistemin en doğru şekilde işlemesi ve kullanıcıların güvenli bir şekilde işlem yapabilmeleri için zorunludur.
    Dilerseniz Kayıt sayfasının en üstündeki Facebook ile Giriş butonuna tıklayarak sisteme otomatik kayıt olabilirsiniz. Ancak bu işlem size, sistem üzerinde yapacağınız alışverişlerde yetersiz üye bilgisi yüzünden dezavantaj oluşturur, bu dejevantajı kaldırmak için Facebook üzerinden giriş yaptıktan sonra Üye Yönetim Panelinden eksik bilgilerinizi tamamlamalısınız.
Giriş Yapmak
    Aktif hesabınızla sisteme girdiğinizde sizi ilk karşılayan HESABIM sayfası içinde tüm üyelik faaliyetleri ile ilgili bilgi başlıklarını toplu olarak göreceksiniz. Üye kontrol panelinizde tüm işlemlerinizi yapabilir, tüm seçenekleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
    Dilerseniz Facebook üzerinden  mevcut hesabınızla anında sisteme giriş yapabilirsiniz. Ancak ileride yapacağınız işlemlerin sağlığı açısından üye yönetim panelinden bilgilerinizi güncellemeniz gerekebilir.

ÜYE KONTROL PANELİ

İlan Sepeti
   
Sepet, site üzerinde yapmış olduğunuz İlan verme, Mağaza kiralama, İlan verirken kullanabileceğiniz hesap dengeniz gibi finansal içerikli işlemleri gösteren bölümdür. Herhangi bir sebeple yarım kalmış işleminiz bir sonraki gelişinize kadar -eğer manuel olarak bizzat iptal etmemişseniz- yarım kalan işleminizi tamamlayabilmeniz için otomatik olarak saklanır.
Hesaba Para Ekleme
    Sistem içinde açık artırmalarda kullanabileceğiniz yada acil ödeme yapmanız gereken işlemler için hesabınıza ön ödeme yaparak para yükleyebilirsiniz. Daha sonraki ücretli tüm ilan işlemleriniz, işlem sonunda bu hesabınızdan otomatik olarak sistem tarafından tahsil edilir. Bu hesap üzerinde, sizin onay vermediğiniz hiç bir işlem otomatik olarak tahsil edilmez.
    Sistem üzerinde nakit olarak kullanabileceğiniz bakiyeniz ile sistem dışında ödeme yapamazsınız yada sitedeki bir başka üyeye ait ürünü satın alamazsınız. Bu bakiyeyi sadece site içi işlem ücretlerinde(extra resim,video yükleme,vitrin vs. )kullanabilirsiniz.
Mağaza Kiralama
    Mağazalar sanal olarak sistem içerisinde faal olarak ticaret yapmanıza olanak tanır. Bir mağaza kiraladığınızda, istediğiniz kadar size özel kategori ve sayfalar oluşturabilirsiniz. Tüm mağazayı kendize özel yerel işletmenize çevirebilirsiniz.
    Mağazaları 1 Ay ve 1 Yıl arası farklı sürelerde kiralayabilirsiniz. İlgili bölümde seçeneklerden birini seçip kira bedelini ödediğiniz anda Mağazanız faaliyete geçer.
Aktif İlanlarım
   
Bu bölümde halen gösterimde olan aktif ilanlarınızın bir listesi bulunmaktadır. Yayındaki tüm ilanlarınıza ait düzenleme işlemlerini bu kısımdan yapabilirsiniz.
    -Düzenlemek istediğiniz ilanın yanındaki "İlanı Düzenle" butonuna tıkladığınız zaman ilan işlemlerine ait düğmeler göreceksiniz. Bu butonlar ile mevcut ilanınızı 1-Sosyal ağlarda paylaşabilir,2-Ek Özellikler uygulayabilir,3-Gerekli gördüğünüz değişiklikleri yapabilir yada 4-ilanınızı silebilirsiniz.
1-Sosyal Ağ Paylaşımı
   
Aktif ilanız altındaki DÜZENLE butonuna tıklayın. Hemen ardından "Paylaş" butonuna tıklayın açılan sayfada paylaşmak istediğiniz sosyal portala ait butona tıklayarak adımları takip ederek ilanınızı, kendinize ait sosyal ağ paylaşım sistemi hesabınızda paylaşabilirsiniz.
2-Ek özellik Uygula
  
  Bu bölümde yayında olan ilanınıza, sonradan da ek özellikler uygulayabilirsiniz bunu yapmak için ; "Ek Özellik Uygula" butonuna tıklayın açılan sayfada ilana uygulayabileceğiniz ilan extraları listesi açılacak,buradan dilediğiniz bir ek özelliği seçerek ilanınızı diğer ilanlardan bir adım daha öne alabilirsiniz.
3-İlanı Düzenleme
   
Yayındaki ilanınıza ait açıklama, başlık, fiyat,kategori ve yüklü medyaları (resim,video) bu kısımdan değiştirebilirsiniz.
4-İlan Kaldırma
    Satılan bir ürünün yada başka bir sebeple kaldırmak istediğiniz ilanınızı bu kısımdan kaldırabilirsiniz.

MESAJLAR

    Kullanıcı anasayfanızda "Mesajlarım" sekmesinden ulaşabileceğiniz mesaj menüsünde gelen ve giden mesajlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca size bu bölümde 2 farklı ayar seçeneği de sunulmaktadır. Genel iletişim ve Gizli İletişim.

  • Genel İletişim : Sisteme üye olan yada olmayan tüm kullanıcılar ilan ayrıntısında E-posta adresinizi görürler. Bu durum genel olarak Spam Botlar ve can sıkıcı reklam verenler tarafından suistimal edilebileceğinden ilerde size büyük bir rahatsızlık verebilir.
  • Gizli İletişim : Tavsiye Edilen Seçenek. Bu seçeneği seçtiğinizde, E-posta adresiniz sistem tarafından otomatik olarak gizlenir. Ancak diğer üyeler sizinle eposta adresinizi görmeden sistem üzerinden iletişim kurabilir. Bu iletişim yöntemi ile yapılan görüşmeleriniz Mesaj gelen kutusunda saklanır bir kopyası ise mail adresinize gönderilir.

İLAN FİLTRELERİ

    İlan Filtreleri size büyük bir konfor sağlamak için düşünülmüştür. Bu filtrelerin amacı, ilgi duyduğunuz yada arayıp da bulamadığınız bir ürünü yada ilanı sizin için takip eder. Örnek olarak;Antika, 1871 yılına ait  mauser marka bir tüfek arıyorsunuz,ilan filtreleri bölümünden "1871,mauser" şeklinde bir kelime gurubu oluşturduğunuzda sistem sizin adınıza yeni verilecek ilanları takibe alacak ve bu kelimelerin geçtiği her yeni ilanda sizi mail ile uyaracaktır.

ALICI DAVET LİSTELERİ ve ENGELLİ ALICILAR,KARA LİSTELER

    Alıcı Davet Listesi Bölümünde, oluşturduğunuz bir açık artırmaya, sistem üzerinde kayıtlı bir üyeyi yada üyeleri davet edebilirsiniz. Bu durumda açık artırmanız yalnızca davet ettiğiniz kişiler Teklif verebilir. Böylelikle istemediğiniz yada tanımadığınız üyeleri ihale dışında bırakabilirsiniz.
    Engelli Alıcılar,Kara Listeler Bölümünde herkese açık(Bir davet listesi bulunmayan) bir açık artırmada istediğiniz bir kullanıcıyı engelleyerek kişiyi açık artırma dışında bırakabilirsiniz. Engellediğiniz kullanıcı hiç bir şekilde açık artırmanıza dahil olamaz ve Teklif veremez.

İLAN YORUMLARI ve GERİ BİLDİRİMLER

    Bu bölümde iki ayrı sekme bulunmaktadır. İlan yorumları ve Geribildirimler.
    İlan yorumları sekmesinde Diğer kullanıcıların ilanınızın altına yazmış oldukları Soru,Yorum,Eleştiriler,vs. bulunur. Siz isterseniz diğer üyelerin yazılarına cevap verebilir,isterseniz ilan altında bu karşılıklı yazışmaları yayınlayarak diğer tüm kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
    Geri bildirimler ise sizinle alışveriş yapmış yada sizden hizmet almış kullanıcıların Olumlu yada Olumsuz görüşleridir. Bu kısımda aynı şekilde yorumlar gibi geri bildirimleri de yayınlayabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

HESAP BİLGİLERİ

    Hesap bilgileriniz bölümü, üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin olduğu bölümdür.
    Bu bölümde kullanıcı adınız dışında diğer tüm bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz değişikliklerin halen eski bilgilerle yayınlanmakta olan ilanlarınıza da yansımasını istiyorsanız. "Bilgilerimi Düzenle" butonu ile açılan sayfada en altta "Tüm ilanlarımda bu değişiklikleri uygula"seçeneğini işaretlemelisiniz.
    Ayrıca kişisel hesap bilgileriniz karşısındaki "Bu bilgiyi göster" seçeneğini işaretleyerek istediğiniz bilginin kullanıcılara ilan ayrıntılarında gösterilmesini sağlayabilirsiniz.
    Üyelik Silme:
  
 Üyeler silahalsat. com'a üye oldukları anda üye olurken vermiş oldukları bilgiler veri tabanına işlenir. Güvenlik önlemi olarak üyenin kendi hesabını silmesi engellenmiştir. Üye hesabı silindiği zaman üyenin o zaman kadar yapmış olduğu tüm işlemler de kalıcı olarak silinir. Sistem üzerinde üyeye ait hesap dengesi üzerinde artı para bakiyesi yada ilan işlemlerinden doğan eksi bakiye bulunabilir başka bir üyeye ait işlem üzerinde anlaşmazlık bulunabilir. Bu yüzden tarafların hak kaybını önlemek için böyle bir yola başvurulmuştur.
    Üyeliğinizi tamamen kaldırmak istediğinizde "webmaster[at]silahalsat.com" mail adresine bu yöndeki talebinizi ilettiğiniz anda, hesabınız üzerinde, yukarda anılan işlemler araştırılır. Eğer herhangi bir hak kaybı işlem bulunmuyorsa, hesabınız kalıcı olarak silinir. Aksi takdirde, anlaşmazlık sürdüğü sürece hesabınız silinmez.

MAĞAZALAR

    Mağazalar sayesinde sistem üzerinden E-Ticaret yapabilir tüm site trafiğinden bir mağaza açarak faydalanabilirsiniz.
    Mağazaları bir aydan  başlayıp 1 seneye kadar istediğiniz ay kadar kiralayabilirsiniz. Mağaza açtığınızda kendinize göre mağazayı tamamen özelleştirebilirsiniz. Kendi firma logonuzu koyabilir dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir. Kendinize özel yeni sayfalar oluşturabilirsiniz. İletişim bölümlerine size özel mail adresleri ve firma adresi ekleyebilir bu adreslere harita ve yol tarifleri ekleyerek Google Maps uygulamalarında da ücretsiz yararlanabilirsiniz.
    Mağaza kira bedeli dışında, mağazanızda yapacağınız bu tüm özelleştirmeler için ayrı bir ücret ödemezsiniz.

SERİ İLANLAR ve ÖZELLİKLERİ

    Seri ilan kategorileri içinde elinizdeki ürünü sabit bir fiyat üzerinden satabilirsiniz. Ürününüz satıldığında yada başka bir sebeple kullanıcılarla ilan hakkında iletişimi kesmek için üye kontrol panelinden ilanınıza ait bölümde satıldı butonu ile ilanınızın süresi dolmadan satıldı ibaresi koyarak ilanınıza bir süre ara verebilirsiniz gene aynı butona bir kez daha tıkladığınızda ilan üzerindeki satıldı ibaresi kalkacaktır. Bu işlem ilanınızı sona erdirmez sadece ilan başlığı yanına satıldı ibaresi gelir. Böylelikle ilan yayını esnasında belli bir ara verip daha sonra tekrar bu arayı kaldırabilir yada ilan süresi dolana kadar bu durumu koruyabilirsiniz.
    İlanı tamamen silmek için ÜYE KONTROL PANELİ bölümündeki 4-İlan Kaldırma hakkındaki yardım bölümündeki talimatları uygulayabilirsiniz.

AÇIK ARTIRMALAR ve ÖZELLİKLERİ

    Açık artırma yöntemi ile bir yada birden fazla ürünü teklif alarak yada Hemen Al yöntemi ile sabit bir fiyattan satabilirsiniz.
    Üye kontrol panelinden yada sitenin üstündeki sarı Ücretsiz İlan ver butonu ile Yeni bir işlem yap başlığı altında Yeni Açık Artırma oluşturabilirsiniz. Uygun kategori seçimi yapıp sonraki adımda açılan bölümde ilan başlığını ve açıklamaları girdikten sonra ;
    Ürün miktarı: Elinizde benzer ve çok sayıda ürün varsa buraya toplam miktarı girin. Sadece bir ürün satacaksanız burayı 1 yapın.
    İhale başlangıcı: Bu bölümde iki şekilde ilan başlangıcı yapabilirsiniz eğer bu kısımda hiç bir işlem yapmazsanız ilanınız yönetici onayından hemen sonra yayına girer. İlanınızı hemen değil de ilerki bir tarihte başlaması için ilgili tarih bölümlerinden gelecek tarihi ayarlayarak ilanınızın otomatik olarak planladığınız tarih ve saatte başlamasını sağlayabilirsiniz.
    Minimum başlangıç teklifi:Açık artırmanın başlayacağı fiyattır, bu kısma etik olarak lütfen çok yüksek rakamlar girmeyin. Tavsiye edilen miktar, olduğu gibi bırakmak yada 1 TL dir.
    Minimum Fiyatı:Açık artrmaya koyduğunuz ürün için belirlediğiniz en düşük fiyatı girebileceğiniz bölümdür. Buraya yazacağınız rakam diğer kullanıclara ve üyelere gösterilmez. Gizlidir. Kullanıcı teklifleri belirlediğiniz bu gizli fiyatın üstüne çıkana açık artırmanız sona ermez.
    Hemen Al Fiyatı:Kullanıcılara teklif vermeden sabit bir fiyata ürünü satın alma fırsatı verir. Bu seçenekte dilerseniz sabit bir rakama yada verilen teklif miktarına göre istediğiniz alıcıya dilediğiniz fiyattan satış yapabilirsiniz.
Yalnızca Hemen Al yöntemi ile satış:Hemen Al seçeneği yanında bulunan bu seçeneği işaretlediğinizde kullanıcılar ürüne teklif veremezler sadece sizin belirlediginiz Hemen Al Fiyatı üzerinden ürünü satın alabilirler.
    Fiyat uygula:Yalnızca Hemen Al yöntemi ile satış seçeneğini işaretlediğinizde bu bölüm aktif olur. Birden fazla benzer ürünü tek tek yada toplu olarak satabilirsiniz.
    1-Birim Fiyatı:Birden fazla benzer ürün için her ürün için birim başına istediğiniz fiyattır. Örnek olarak: Av tüfeği fişeği satıyor olun,Fişekleri tek tek, 12 lik kutusu içerisinde yada yada 12lik kutuları 2 kutu,3 kutu,5 kutu şeklinde satmak istiyorsunuz. eğer tek fişek yada kutu olarak satacaksanız Hemen Al Fiyatına bir tek fişeğin yada kutunun fiyatını yazıp yalnızca hemen al yöntemi ile satış şeçip Fiyat uygula bölümünden Birim Fiyatı olarak belirtirseniz kullanıcılar dilediği sayıda fişek yada kutu satın alabilirler toplam fiyatı sistem otomatik olarak hesaplayacaktır.
    2-Tüm Miktar:Hemen Al Fiyatına yazmış olduğunuz fiyatın elinizde bulunan ürünlerinin tümünün toplam fiyatı olduğunu belirtir. Bu şeçenekte tek tek satış yapılamaz elinizdeki ürünlerin tümünü bir kerede satabilirsiniz.

FİYATLAR-SİTE ÜCRETLERİ

Ana Sayfa Vitrin
    Anasayfa Vitrin özelliği ile ilanıza yaklaşık %350  oranında doping yapabilirsiniz. Aynı saatte yayına girmiş 2 ilan arasında Ansayfa Vitrin özelliği olan ve olmayan arasında büyük bir izlenme farkı bulunur. Örnek olarak ilanların yayına girdikten 48 saat sonraki izlenme sayısı; normal bir ilan yaklaşık 100-110 kez iken Vitrindeki ilanın yaklaşık 350-400 civarında olacaktır. Dolayısıyla daha çok kullanıcıya ulaşıp sonuca en kestirme yoldan ulaşabilirsiniz. Bu özellik aylık bazda ücretlidir. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Kategori Vitrin
    Kategori Vitrini, İlanınızla alakalı kategori sayfalarında gösterilen İlan listelerinin üzerinde bulunan Vitrindir.
    Kategoriye tıklayan tüm kullanıcılara listeler üzerinde bu vitrin ürünleri sürekli gösterilir. Bu bölümdeki ilanların izlenme oranı ise %200 dür. Bu özellik aylık bazda ücretlidir. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Mağazalar Vitrin
    Mağazalar Vitrini özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle bir mağaza kiralamanız gerekmektedir. Bu vitrin sadece ana sayfada gösterilir. İzlenme oranı yaklaşık Ana sayfa Vitrin özelliği kadardır. Markanız yada firma logonuz ana sayfada sürekli gösterildiği için Silahalsat üzerinde prestijli ve büyük bir reklam fırsatına sahip olursunuz. Bu özellik aylık bazda ücretlidir. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
İlanı Üste Çıkar
    Bu özellik ilan listelerinde size ait ilanı devamlı en üste iter. Sizden sonra ne kadar ilan verilirse verilsin ilanınız her zaman diğer ilanların en üstünde, kategori sayfalarının 1. sayfasında en üstte gösterilir. Bu özellik ilan süresi boyunca aktiftir. İlan süreniz ne olursa olsun ilanınız bitinceye kadar ilanınıza bu doping uygulanır. Bu özelliği süre kısıtlaması olmadan tek fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Kalın yazı
    
İlanınıza ait başlık listeler içerisinde Kalınlaştırılır ve arka plan renklendirilir. Böylelikle liste içerisinde kullanıcı tarafından anında farkedilirsiniz. Bu özelliğin istatistiklere göre doping oranı kategori vitrininin etkisiyle hemen hemen aynıdır. Bu özelliği süre kısıtlaması olmadan tek fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Vurgulu Slogan
    Vurgulu sloganlar yanıp sönen, göze çarpan, renkli ve ışıklı (Sahibinden,Acil !,Memurdan vs. )formatlarda ilan başlığı yanına yerleşen görsellerdir. Kullanıcıya, liste içerisinde başlığı tıklaması için adeta teşvik eder. Bu özelliği süre kısıtlaması olmadan tek fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Extra resim bedeli
   
Silahalsat. com'a ilan verirken, ücretsiz olarak 3 adet resim yükleyebilirsiniz. Ancak 3 resimin ürününüzü tasvir etmeye yetmeyeceğini düşünüyorsanız bu özelliği kullanarak ilan verirken 3 adet daha resim yükleme hakkı satın alabilirsiniz. Resim yükleme hakkı satın almak belli bir sayıya bağlı değildir dilediğiniz kadar satın alarak bu haklarınızı başka ilanlarınızda dilediğiniz sayıda kullanabilirsiniz. Ancak silahalsat. com tarafından belirlenmiş bir ilan için yüklenebilecek resim sayısından fazla resim yükleyemezsiniz. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Video Yükleme
    
İlanınıza 2 adet video yükleyebilirsiniz. Ancak yükleme yapacağınız videolar YouTube üzerinde bulunmalıdır. Youtube video linkini gerekli alanlara talimatlara uyarak girdiğinizde ilanınız videolu olarak yayına girer. Bu özelliği süre kısıtlaması olmadan tek fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Açık artırma Ücretleri
Açık artırma ilanları normal ilanlar gibi ücretsiz değildirler. Sistemde 2 türlü açık artırma ücreti tahsilat yöntemi bulunmaktadır.
1. Yöntem açık artırmanın süresine göre belirlenmiş bir fiyat, ilan verilirken ilan ayrıntıları sayfasında kullanıcı tarafından seçilir ve ödeme sayfasında ücret kullanıcıya ilan yayına girmeden önce peşinen yansıtılır.
2. Yöntem ise satış sonunda komisyon alma yöntemidir. İlan verme adıımlarında kullanıcıya her ne kadar ücret yansıtılmasa da,her açık artırmanın süresi sonunda yada ilan süresi bitmeden kullanıcı tarafından kapatılması yada ürünün satılması durumunda ilan sahibinden, yüzde oranında Açık artırma Komisyonu alınmaktadır. Güncel Komisyon oranlarına buradan ulaşabilirsiniz. Bu ücretler hizmet bedeli olarak tahsil edilmektedir ve Yasal olarak kullanıcıyı bağlayıcıdır. Kullanıcı ,Açık artırma ilanı verirken, Komisyon oranlarını Silahalsat. com'a ödemeyi taahhüt etmiş sayılır.

İNDİRİM KODLARI

Silahalsat. com tarafından özel zamanlar ve durumlar için oluşturulan indirim kodlarında belirtilen talimatlara uyarak, site üzerinden ilanlarınız için Extra Özellikleri ve Mağaza ücretlerini indirimli olarak satın alabilirsiniz.
1-İndirim kodunundan yararlanmak için, ilan verilirken resim ve video yükleme ekranından sonra gelen "Extra Özellikler" sayfasından ilanınız için Anasayfa ve Kategori Vitrini,Kalın yazı,Liste üstünde gösterim,Vurgulu slogan özelliklerinden birini yada ihtiyacınız olan hepsini seçin ve sonraki adıma geç butonu ile ödeme ayrıntıları sayfasına gelin.
2- İlan ayrıntıları - İlan Ekstraları Son kontrol adımı sayfasında "İndirim kodunuz varsa giriniz" kutucuğuna size verilen kodu girin ve "Uygula"deyin. Bu işlemden sonra indirim kodunun miktarı kadar ödeyeceğiniz ücret düşecektir. "Ödeme Yap"butonu ile sonraki adıma geçerek ödeme yönteminizi seçerek ilanınızı gönderebilirsiniz.
3-İndirim kodlarını Mağaza Aboneliği için de kullabilirsiniz. "Hesabım" anasayfanızda sol menüde bulunan "Mağazam" linkine yada gene aynı sayfanın en altında bulunan "Bir Mağaza Kiralayın"butonuna tıklayın. Kiralama seçeneklerinden dilediğiniz bir süreyi seçerek Sonraki adıma geçin, açılan sayfada "İndirim kodunuz varsa giriniz" kutucuğuna size verilen kodu girin ve "Uygula"deyin. Bu işlemden sonra indirim kodunun miktarı kadar ödeyeceğiniz ücret düşecektir. "Ödeme Yap"butonu ile sonraki adıma geçerek ödeme yönteminizi seçerek Mağazanızı aktif hale getirebilirsiniz.