Şehirlere göre ilan dağılımı   Silahalsat.com Kampanyaları ve Destek

10 yıl boyunca aralıksız sizlere ücretsiz  hizmet vermeye devam eden silahalsat.com,10.yılın şerefine, yepyeni kampanyalarla siz üyelerimize bir çok cazip özellik sunuyor.
Bir web sitesinin ,özellikle yüksek trafik ve işlem alan bir internet sitesinin işletme maliyetleri, hiç de azınsanamayacak bir orandadır.Bu yüzden her profesyonel hizmet veren kuruluş gibi silahalsat.com da, yakın zamanda ilan ekstraları adı altında birtakım hizmetleri ücretli vermeye başlamıştır.
Ancak siz, ilanlarınızı yayınlatırken istemediğiniz takdirde hiç bir ücret ödemeyerek ,ücretsiz ilan verebilirsiniz.Kendiniz ilan adımlarında, isterseniz ilanınıza Doping yaparak ek özellikler satın alabilir yada Mağaza kiralayabilirsiniz.
Silahalsat.com ücretsiz bir ilan verme sitesidir.Diğer benzer sistemler gibi , üyelerin verdikleri seri ilanlardan, dayatma yada peşinen ücret isteme yoluna gitmez.Silahalsat.com'a ilan verirken ücretsiz ilan verme seçeneğine her zaman sahipsiniz.Silahalsat.com ve Silahalsat Forum 'a üye olan herkes ,bu iki internet sitesinin manevi sahipleri konumunda görülür.Üyelerimiz bizim için bu kadar değerlidir.Silahalsat.com 'un manevi sahipleri siz, işleticileri biziz ,kimsenin kimseye üstün olmadığı bu saygın topluluk içinde yer alan tüm üye ve ziyaretçilerimiz sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunarız.

KAMPANYALAR

SİLAHALSAT FORUMA KONU AÇ, YAZI YAZ, KAZAN !

Şimdi silahalsat.com  foruma girip herhangi bir kategoride konu* açan tüm üyelerimize şartsız koşulsuz 1TL  değerinde jeton veriyoruz.

 Açılan konulara cevap* yazan üyelerimize ise her cevap başına 50 kuruş değerinde jeton veriyoruz.

 Kazandığınız her jeton karşılığı TL, silahalsat.com hesabınıza ekleniyor..

 
Hesabınıza eklenen TL leri istediğiniz bir ilan işleminde kullanabilirsiniz.İster Mağaza kiralayın,isterseniz ilanınızı vitrinde yayınlayın.Extra ücret gerektiren tüm ilan işlemlerinde bu hesabınızda topladığınız bakiyeyi dilediğiniz zamanda dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz..Süre yok ! Sınır Yok !

* Jeton kampanya kuralları:
 Amacımız olabildiğince kaliteli bir paylaşım forumu oluşturmaktır.Bu yüzden;Silahalsat.com Forum üzerinde açacağınız konular , başka bir kaynaktan alınma olmamalıdır.Kopyala - Yapıştır şeklinde   açılacak konular kabul edilmeyecektir.Konulara yazılacak cevaplar ise minimum yaklaşık 100 kelime olmalıdır.
 Forum üzerinde ,ürün alışverişi yapılması yasaklanmıştır.Ancak silahalsat.com üzerinde yayında olan bir ürün hakkında yada silahalsat.com hizmetleri ve yapısı hakkında görüş ,öneri,şikayet yada tartışma konuları kabul edilir.
 Forum üzerinde üzerinden yardım yada bilgi talebi konularınız da kampanya dahilinde kabul edilerek, ödül verilir.Yardım ve bilgi talepleri hakkında konular ile cevaplar içerisinde başka bir kaynaktan,üretici resmi sayfasından(diğer Türk silah forumları ve benzer ilan sitelerinden alıntı yapmak suistimal ihtimaline karşı kabul edilmeyecektir) alınma link yazı vs.reklam amaçlı olmamak şartıyla kabul edilir.

 Kampanya dahilinde kazanılmış jetonlar ,yalnızca silahalsat.com üzerinde, extra ücretli işlemler için kullanılabilir.Başka birine devredilemez,silahalsat.com üzerinde satışı yapılan bir ürünü satın alamaz ve Nakit paraya çevrilmesi talep edilemez.
 Bu kampanya dahilinde jeton kazanan tüm üyelerimiz yukardaki şartları ve kuralları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

TÜM İLANLAR VİTRİNE !!

Silahalsat.com'a  en az 3 resim ve ilanınıza ait geniş açıklama yapın ilanınız 15-20 gün boyunca vitrinde gösterilsin..
 Vitrin ilanı kazanmak için yapmanız gereken tek şey silahalsat.com'a ayrıntılı ve resimli ilan vermek.

 *Kampanya kuralları:

 Yukardaki özelliklere uyan tüm ilanlar sırasıyla vitrine konulacaktır.
İlan uzatmaları vitrin süresini etkilemez.Sadece yeni verilen ilanlar vitrine alınacaktır.


BAĞIŞLAR

Yukarı Git

Silahalsat.com artan maliyetleri dolayısıyla Rozet satışı altında, destek bağışlarınızı kabul etmektedir.İlan verirken ödeme sayfası adımına geldiğinizde göreceğiniz, Rozet satın al seçeneğinden, Rozet satın alarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.
1 adet Rozet satın alan üyelerimize teşekkür için ,Silah yada Avcılık Temalı silahalsat.com imzalı ,yüksek çözünürlüklü Sürpriz Duvar Resmi (wallpaper) gönderilecektir.
Topladığınız her 40 rozet karşılığında 1 aylık GOLD abonelik kazanacaksınız.Gold aboneliğiniz boyunca tüm ilan extralarından -Mağazalardan ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Toplanan Rozetler başka bir üyeye devredilebilir yada satılabilir.Her ilan işleminde sadece bir adet Rozet satın alınabilir.Gold Üyelik ve Silver Üyelik paketleri şimdilik sadece Rozetler ile satın alınabilir.
 

1 Adet Rozet fiyatı : 4,17 TL (1.5 € )
GOLD    Üyelik paketi  ( 1 aylık ) : 40 Rozet
 
(Tüm ilan extraları -Anasayfa Vitrini,Kategori  Vitrini-İlanımı Diğerlerinin üstüne çıkar,Kalın yazı ve renkli arka plan,Dikkat çekici sloganlar sınırsız ve 1 aylık mağaza ,abonelik boyunca ücretsiz)

SILVER Üyelik paketi  ( 1 aylık ) : 25 Rozet
(Tüm ilan extraları -Anasayfa Vitrini,Kategori  Vitrini-İlanımı Diğerlerinin üstüne çıkar,Kalın yazı ve renkli arka plan,Dikkat çekici sloganlar sınırsız ,abonelik boyunca ücretsiz)